τελικα συνεργειο που να μου κανει δεν .......

και Εξαρτήματα/Μετατροπές/Αξεσουάρ αυτών

Συντονιστής: Moderators

τελικα συνεργειο που να μου κανει δεν .......

Δημοσίευσηαπό noxmas » Σάβ Μαρ 19, 2011 09:53

καλημερα

πριν κανενα χρονο αρχισα να πηγενω το xj στην αργυρουπολη. Προσφατα για να βρουμε απο που χανει νερα λοιπον ενα ωραιο πρωι μου εβγαλε την πιστη μια φταιει το σωληνακι του υγραεριου και ο θερμοστατης ,πληρωνω φυσκικα γι αυτα ,περνανε 3-4 μερες και να τα μας παλι τα ιδια ...του λεω μαστορα τη γυνεται? το αφηνω παλη και μετα απο 24 ωρες η λυπητερη ,τελικα μου λεει χανεις απο την φλατζα της κεφαλης ,του τεστην αλλαγη φλατζας ,λαδια,φιλτρο ,μπουζι 600 ευροπουλακια μιας και μου ειπε πος τα νερα πανε μεσα και γι αυτο δεν βλεπουμε τιποτα απ εξω.το αφηνω για 5 μερες λοιπον σκαω τα ωραια μου λευτουδακια ,το παιρνω και τον πουλο. ελα που μετα απο 400 χλμ. το δοχιο παραφλου παλι αδιο...........τα νευρα μου ..........παω παλη στον μαστορα καστορα ,και καλα του λεω παμε καλα ? μπλα μπαλ μπαλ .........κραταει το αμαξη αλλες 4 μερες και μου λεει ελα ειναι ετοιμο ,ειχε ριγμα το καπακι δεν ειχε φανει πριν το πρεσαρανε αλλα κρυο δεν φανικε ,και φανικε οταν το ζεστανανε , τελος παδον το πηρα δεν πλυροσα τιποτα και τον πουλο . Τωρα πιτε μου το ξαναπαω εκει? με τη ωρεξη? και κουραγιο.
τελος παντων

διαβασα σχεδον ολο το φορουμ αλλα δεν βρηκα κατι σε συνεργειο να με ενθαρηνη
προσφατα καποιος μου μηλησε για ενα συνεργειο το www.mitasjeep.gr εχει κανενας καποια ιδεα η προτηνη τιποτα αξιολογο? για αθηνα . καποιον να ξερει το αυτοκινητα και να μην τριβει τα χερια του με το που μας βλεπει με JEEP λεσ και σκαω με LAMBO.
Άβαταρ μέλους
noxmas

Δημοσίευσηαπό jeepantalaktika » Κυρ Μαρ 20, 2011 15:20

ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΓΙΑ Jeep – Dodge – Chrysler Νικος

http://www.jeepantalaktika.gr/antalaktika.html
jeepantalaktika

Επιστροφή στο Ευρετήριο Δ. Συζήτησης

Επιστροφή στο Engine/Transmission

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες